پیشنهادات سرگرمی نیوز
تخفیف ویژه

کیت میدلتون باز هم رسم عروسان قدیم دربار را می شکند+تصاویر

به گزارش مالک شاپ ، دوشس کمبریج قصد دارد بعد از به دنیا آمدن فرزندش نزد مادرش بماند. کیت رسم همیشگی عروسان خاندان سلطنتی را خواهد شکست و بعد از به دنیا آوردن فرزندش در ماه جولای هیچ پرستار شخصی استخدام نخواهد کرد.

در عوض او به دوستانش گفته است که حداقل شش هفته پس از ترک بیمارستان در خانه والدینش زندگی خواهد کرد.

کیت میدلتون (1)

این تصمیم بدین معنی است که شاه آینده انگلستان زندگی خود را به جای اقامتگاه سلطنتی در خانه یکی از مردم عادی در برکشایر شروع خواهد کرد.

کیت ۳۱ ساله در این باره گفت:”من فقط احساس می کنم بودن با خانواده ام برای من مطمئن تر و امن تر است” ، او معتقد است هیچ کسی بهتر از مادرش نمی تواند درباره بزرگ کردن بچه به او آموزش دهد به خصوص که او خودش تاکنون سه فرزند بزرگ کرده است.

کیت میدلتون (3)

او به ویژه بعد از بازگشت شوهرش به سرکار و خلبانی هلی کوپتر بیشتر به حمایت و کمک های مادرش نیاز خواهد داشت.

برخی منابع تایید کردند ویلیام و کیت قصد دارند در زمان به دنیا آمدن فرزندشان به آپارتمان جدیدی در کاخ کنسینگتون بروند.

کیت میدلتون (2)

والدین کیت ، مایکل و کارول میدلتون اخیرا ملکی به ارزش ۴٫۸۵ میلیون پوند در قسمت روستایی برکشایر با فضای بسیار بزرگ خریداری کرده اند تا اولین نوه شان بتواند در آنجا به راحتی بازی کند.

گفته می شود کارول، مادر کیت که از مادربزرگ شدن سر از پا نمی شناسد مشغول دکوراسیون خانه از جمله یک آشپزخانه جدید و همچنین اتاقی به سبک پرستاری است.

کیت میدلتون (4)

منبع : پرشین وی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>